O nás


O společnosti

Společnost byla založena již v roce 1911 a k původnímu výrobnímu programu firmy, tj. k výrobě stavebních, zadlabacích a nábytkových zámků včetně kování, přibyly od roku 1958 i zámky pro automobilový průmysl. Firma se tak postupně stala výhradním dodavatelem vložkových zámků pro celý sektor automobilového průmyslu v tehdejším Československu.

Dlouholetá zkušenost s výrobou automobilových zámků byla ještě více zhodnocena v roce 2007, kdy se k firmě připojila společnost CE Marshall Ltd., jeden z předních britských dodavatelů zamykacích systémů pro osobní i užitková vozidla. S cílem zvětšit svůj globální dosah a nabídnout tak zákazníkům globální servis založila společnost výrobní pobočky v Číně a v Mexiku.

Stále se zvyšující poptávka po zamykacích systémech s vysokým stupněm zabezpečení a rovněž s vysokým komfortem pro řidiče, motivuje společnost zaměřovat se na sofistikované elektronické zabezpečovací systémy jako je dálkově ovládané zamykání nebo systém pasivního přístupu a startování motoru vozidla.

Od roku 2016 je společnost součástí japonské firmy ALPHA Corporation, která patří k lídrům mezi dodavateli inovativních řešení pro zamykací a zabezpečovací systémy vozidel.

CREATOR (Ideální typ zaměstnanců)