Systém dálkového ovládání


Systém dálkového ovládání vozidla je v prvé řadě využíván pro zamykání a odemykání dveří vozidla, příp. zavazadlového prostoru pouhým stisknutím příslušného tlačítka na kompatibilním klíči. K dalším doplňkovým funkcím patří centrální zamykání a další funkce zvyšující komfort pro uživatele, např. otevření/zavření bočních oken nebo střešního okénka, dálkové startování motoru, příp. další fuknce na přání zákazníka.

Naším cílem je dodávat systémy s vysokým stupněm zabezpečení. Vyvíjíme a vyrábíme produkty, které plně odpovídají požadavkům Thatcham a v souladu s těmito požadavky integrujeme nejnovější generaci imobilizérů. V naší nabídce je kompletní škála klíčů s dálkovým ovládáním, od těch se jednoduchých přes střední třídu až po vysoce designově stylizované klíče např. pro sportovní nebo luxusní vozidla. Speciálním segmentem jsou pro nás klíče pro nákladní a užitková vozidla, které musí vyhovovat nasazení v pracovním prostředí, pro která jsou tato vozidla navržena.

Dalšími komponenty, na které se v rámci systému dálkového ovládání specializujeme, jsou elektronické řídící jednotky, dveřní zámky, mechanické a elektronické uzávěry řízení a vnější dveřní kliky (v současné době pouze pro komerční vozidla).